plán
- sobota, 11.11., dopoledne (´05 a starší) i odpoledne (´03 a starší)
9:20-cca.12:00
sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV (případně v 9:40 v bazénu v UH) na odjezd do Uh.Hradiště na plavání (10:00-11:30) výpomoc s dopravou NEZBYTNÁ ! (Trafic nebude k dispozici)
15:00-cca.18:00
běh/pádlování (dle počasí) na loděnici (případně v domácích podmínkách) a saunování
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem odjezd do Chioggie/ITA (8:30 od hřbitova v ONV)
seminář rozhodčích Nymburk
- neděle, 12.11., dopoledne (všichni)
9:50-cca.12:00 (´06 a mladší+začátečníci ´05 Veselý, Andrýsková, Gavalová)
sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV (případně v 10:10 v bazénu v UH) na odjezd do Uh.Hradiště na plavání s plaveckým trenérem (10:30-11:30) výpomoc s dopravou NEZBYTNÁ ! (Trafic nebude k dispozici)
10:00-cca.12:30 (ostatní)
pádlování/běh (dle počasí) a posilování na loděnici
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem soustředění RDj+U23 Chioggia/ITA
seminář rozhodčích Nymburk
- úterý, 14.11., 16:00-19:00 (všichni)
pádlování, posilování/běh a saunování na loděnici
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem soustředění RDj+U23 Chioggia/ITA
- středa, 15.11., 18:30-cca.20:30 (´05 a starší)
sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV (případně v 18:50 v bazénu v UH) na odjezd do UH výpomoc s dopravou NEZBYTNÁ ! (Trafic nebude k dispozici)
běh 6km před plaváním individuelně v místě bydliště
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem soustředění RDj+U23 Chioggia/ITA
- čtvrtek, 16.11., 15:00-18:30 (´05 a starší) změna !
pádlování a posilování na loděnici
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem soustředění RDj+U23 Chioggia/ITA
- pátek, 17.11., odpoledne (všichni)
15:00-18:00 (´05 a starší)
běh a pádlování na loděnici
17:00-19:00 (´06 a mladší+´05/Andrýsková, Gavalová: mohou i pádlovat od 15:00)
běhání, rozvoj obratnosti, posilování a hry v tělocvičně ZŠ ONV (sraz 16:55 u boční brány)
19:00-20:00 (zájemci ´03 a starší)
crossfit v tělocvičně ZŠ ONV (DL)
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem soustředění RDj+U23 Chioggia/ITA
- sobota, 18.11., dopoledne (´05 a starší) i odpoledne (´03 a starší)
9:20-cca.12:00
sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV (případně v 9:40 v bazénu v UH) na odjezd do Uh.Hradiště na plavání (10:00-11:30) výpomoc s dopravou NEZBYTNÁ ! (Trafic nebude k dispozici)
15:00-cca.18:00
běh/pádlování (dle počasí) na loděnici (případně v domácích podmínkách) a saunování
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem odjezd do Chioggie/ITA (8:30 od hřbitova v ONV)
- neděle, 19.11., dopoledne (všichni)
9:50-cca.12:00 (´06 a mladší+další dle pokynů)
sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV (případně v 10:10 v bazénu v UH) na odjezd do Uh.Hradiště na plavání s plaveckým trenérem (10:30-11:30) výpomoc s dopravou NEZBYTNÁ ! (Trafic nebude k dispozici)
10:00-cca.12:30 (ostatní)
pádlování/běh (dle počasí) a posilování na loděnici
Zalubil, Kyselá spolu s trenérem Pjajčíkem soustředění RDj+U23 Chioggia/ITA
- úterý, 21.11., 16:00-19:00 (všichni)
pádlování, posilování/běh a saunování na loděnici